Söz uçar yazı kalır...

UZMAN DOKUNUŞ

Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren nitelikli gelişmeye önem veren Defne Defter 2020 yılında başlattığı yeni yatırım sürecini pandemiye rağmen devam ettirdi.

Modern teknoloji barındıran yeni makine yatırımları sonucunda yıllık üretim kapasitesi 8000 ton/yıl ulaşan Defne Defter sektörün lider imalatçıları arasındaki yerini daha da sağlamlaştırdı.

HAKKIMIZDA

2020'de kurulan Defne Defter , üretkenlik ve yenilik üzerine odaklanarak sektörde liderlik kazanmıştır. Yıllık 8000 ton üretim kapasitemizle, müşterilerimize kaliteli ürünler sunuyor ve gelişmeye devam ediyoruz.

Sürekli olarak yeni fikirler ve teknolojilerle gücümüzü artırıyor, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Defne Defter olarak, geleceğe yönelik vizyonumuzla, sektörde liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız.

VİZYON

Vizyonumuz ise, sürdürülebilirlik ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla dünya çapında tanınan bir marka olmaktır.

MİSYON

Misyonumuz, sektörde öncü firma konumunu koruyarak, kalite ve yeniliği bir araya getirmek ve somnucunda müşterilerimize kaliteli ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır.